Kas yra cloud mining?

Cloud mining – resursų nuoma leidžianti į kriptovaliutų kasimą investuoti kiekvienam. Tai yra puikus pasirinkimas kiekvienam norinčiam susipažinti su blockchain technoligija, tačiau neturinčiam gilių žinių apie taisyklingą konfiguravimą, negalinčiam tam skirti daugybės laiko ir/ar piniginių ištėklių. Ilgą patirtį šioje srityje turintys specialistai užtikrins, kad Jūsų išnuomoti resursai būtų priskirti teisingai ir neštų pelną kuo ilgesnį laikotarpį.

Kokio pelno galiu tikėtis investavęs į cloud mining?

Investicijų atsiperkamumas priklauso nuo konkrečios kriptovaliutos generavimo sudėtingumo bei tuometinės jos kainos. Visų cloud mining planų atsiperkamumas, rašymo metu esančiomis kainomis – 6-12 mėn. Cloud mining prognozuojamą pelną (šiandieninėmis kainomis) galite pasiskaičiuoti naudodamiesi ETH pelno skaičiuokle . Šis pelnas gali svyruoti kelis ar net dešimtis kartų, priklausomai nuo tada, kada planuojate parduoti savo sugeneruotą valiutą ir kokia tuo metu bus jos kaina.

Ar ateityje galima tikėtis kitų valiutų kasimo pasiūlymų?

Taip, nuolat bendraujame su klientais ir klausome jų norų, tačiau šiuo metu matome, jog alternatyvos neštų mažesnį pelną, o ir su jomis susijusios rizikos būtų kur kas didesnės investuotojams.

Kas nutiks kai/jeigu Ethereum kasti su GPU nebebus galimybės?

Cloud mining servise naudojame įrenginius, kurie gali kasti skirtingas valiutas. Nutikus tokiam scenarijui, kuriame Ethereum kasimas būtų negalimas/nebepelningas, mūsų specialistai visiems investuotojams pateiktų pasiūlymus kur panaudoti tuos pačius resursus. Visi prietaisai būtų perkonfiguruojami ir pradėtų kasti tuo metu pelningiausią valiutą. Sprendimas būtų priimtas atsižvelgiant į kiekvieno investuotojo išreikštus norus.